Nově od listopadu 2023 navazujeme spolupráci se společností PROTOCYCLES, kde se starají o značky, které sami máme rádi. Vynikající je britská cyklokosmetika Juice Lubes, ale najdete u nich i další značky, jako jsou PivotChromagGalfer9point8Trailmech, OneUp, PraxisAMSGarbaruk. Z této spolupráce máme velkou radost, protože se vše krásně propojuje – distributorem značky PIVOT je studio FLOWCYCLES.CZ, jehož majitelem je Andrej Jakovlev – jeden z našich lektorů 🙂

INDIVIDUÁLNÍ POJIŠTĚNÍ A LÉKAŘSKÁ PÉČE

  Rádi bychom Vás informovali o nově vzniklé spolupráci mezi Fun Bike school a společností Po úrazu s.r.o. Spolupráce Vám přináší exkluzivní možnost, v případě zranění nebo chronických obtíží, využít nasmlouvané špičkové lékaře či zdravotnická zařízení společnosti Po úrazu s.r.o. Smyslem naší práce je především rozvinout zázemí sportovních týmů v oblasti lékařské péče a zajistit rychlost a kvalitu poskytovaných služeb. 
Produkty vytvořené na míru cyklistům všech úrovní.
Smluvní lékaři, zdravotnická zařízení, fyzioterapie a rehabilitační centra. 100% péče o Vaše zdraví!

Pořídili jste si skvělé kolo a máte obavu z krádeže, nebo poškození?

Vyzkoušejte nezávaznou konzultaci na odkazu níže

https://form.jotform.com/230933421096049

POJIŠTĚNÍ SPORTOVNÍ VÝBAVY

se hodí téměř každému, kdo jenom trochu sportuje…

Co všechno pojištění obsahuje:

Pojištění se vztahuje na celou rodinu!!!

Co vám pojistíme:

  • sportovní výbavu (jízdní kola, koloběžky, lyže, snowboardy, golfové hole, tenisové rakety, potápěčskou či horolezeckou výbavu a další vybavení)
  • střešní nosiče, boxy apod.
  • oděvy, obuv, tašky nebo ochranné obaly určené ke sportu

Pojištění se vztahuje i na cizí věci užívané pojištěným (vypůjčené, pronajaté).

Pro jaké případy platí:

  • všechny věci jsou pojištěny proti krádeži, loupeži, vandalismu, poškození výbavy během sportu (platí pro amatérské sportování), při jejich rozbití během nakládání, vykládání, nebo při dopravní nehodě či přírodním živlům.

Kde pojištění platí:

 To vše na území celého světa.

S kvalitou sportovní výbavy dnes narůstá i cena, ať už na pořízení nebo provoz.

S tímto pojištěním vám uhradíme nejen odcizení sportovní výbavy z bytu, sklepa, kolárny, ale i na ostatních místech.  Například věci odložené v rámci ubytování, přepravě, nebo nechané v autě.  Pojištění se vztahuje na škody vzniklé nejen provozováním sportu (např.  zlomená lyže nebo poškozené kolo, zničená helma atd…), ale také škody způsobené např. přepravou, vandalismem či přírodními živly. Pojištění sportovní výbavy se vztahuje na celou rodinu a celý svět, takže nemusíte mít starost o své vybavení ať sportujete kdekoliv.

dhCYCLING

Spolupracujeme též s Danem Horákem a jeho společností dhCYCLING. Dan je dlouholetý kamarád, cyklistický nadšenec, který má v Berouně prodejnu a servis. Věnuje se též přípravě tréninků na míru – fyzická kondice, strava, správné nastavení posezu na kole a organizuje zajímavé výlety do zahraničí pro silniční cyklistické nadšence. Pro více informací klikněte zde: www.dhcycling.cz

dhCYCLING (prodejna a servis)
Česká 54/22, 266 01 Beroun
(naproti restauraci BlackDog )

dh.cycling@gmail.com
+420 605 800 244

Otevírací doba
PO–PÁ 12:00–18:00
SO-NE zavřeno