12.8. – 16.8.2024 (vždy od 8h do 16h)

Příměstský tábor (příměšťák) je určen pro děti, které kolo hlavně baví a rády se na kole zlepšují. Budeme se pět dní kolem bavit, ale taky se něco učit, jezdit přes překážky, na pumptracku, bikrosové dráze, v lese po trailech, po cyklostezkách, hrát různé hry. Taky si řekneme něco o tom, jak pomoci kamarádovi při nějakém zranění, jak vyměnit duši nebo nasadit spadlý řetěz.

Budeme si také říkat něco o různých cyklistických disciplínách jako je crosscountry, enduro, DH, slopestyle, bmx atd. Možná si i různá kola vyzkoušíme. Protože na kolika kolech jezdíš, tolikrát jsi bikerem 🙂

Tábor je určen pro děti ve věku 6-14 let a musí na kole umět jezdit – jakkoliv. Předpokládá se, že dítě ujede pohodovým tempem cca 10-15km. Kolo mohou mít horské nebo klasické dětské, určitě přilbu a hlavně dobrou náladu a chuť se učit novým věcem.

V ceně příměšťáku je dopolední a odpolední svačinka, oběd. Vždy se budeme potkávat na předem známém místě, nejčastěji na našem place Na Podole. Děti nám každý den dovezete mezi 8 – 8,30hod. a vyzvednout si je budete moci mezi 16 -16,30hod.

CENA PŘÍMĚŠŤÁKU JE KČ 7.500,-

(kapacita je omezena na 20 dětí, o které se budou starat 4 zkušení lektoři)

Pokud chcete svou ratolest přihlásit, tak klikněte ZDE.

a pokud se chcete na cokoliv zeptat, můžete nám napsat na petr@funbikeschool.cz

Poté vám zašleme přihlášku a potvrdíme účast 🙂