Už 11 let učíme děti jezdit na kole. Ač máme zkušenosti s velkými skupinami dětí, osobně dáváme přednost menším skupinám, kde se jim můžeme věnovat více individuálně.

Jde nám především o to, aby děti kolo bavilo. Ostatně, když nás něco baví, tak se nám to lépe učí.

Budeme se učit správnou pozici a rovnováhu, kontrolu rychlosti (brzdění, kadence, řazení, šlapání), průjezd zatáčkou, pohled, nadhození předního a zadního kola, budeme jezdit na pumptracku a na trailech. Řekneme si něco o technických věcech na kole, probereme zdravovědu a taky si povíme, jak se chovat na trailu a na cyklostezce. Prostě si budeme s kolem hrát a aplikovat všechny dovednosti, které využijeme v terénu. Předpokládá se, že dítě umí na kole jezdit a je schopné ujet v pohodovém tempu cca 10km. Tak kluci a holky neváhejte a přihlašte se – místa se rychle plní 🙂

Podzimní dětský kroužek 2024.

Začínáme 3.9.2024

Končíme 22.10.2024

Kroužky budou probíhat každé úterý od 16,30hod. do 18,30hod. v centru Berouna. Místo upřesníme – máme domluvenou krásnou plochu. Kroužek je určen pro děti ve věku od 6 do 14 let. Kapacita je omezena na počet 20 dětí, o které se bude starat 4-5 zkušených lektorů.

Cena jarního kroužku je Kč 5.600,- a zahrnuje 8 dvouhodinových lekcí.

REGISTRACE -PŘIHLÁŠKA

Pokud chcete svou ratolest přihlásit, tak klikněte ZDE.

a pokud se chcete na cokoliv zeptat, můžete nám napsat na petr@funbikeschool.cz

Poté vám zašleme přihlášku a potvrdíme účast 🙂