NÁŠ TÝM

Jsme veselá parta bikerů, kterou spojuje společná vášeň pro kolo. Bez kola si život nedovedeme představit. Každý jsme originál, máme různou bikovou zkušenost a jiný styl ježdění. Právě díky této pestrosti jsme schopni předat mnoho z našich bikových dovedností a poznatků. Našim cílem je vás naučit správnou techniku jízdy v terénu a dodat vám tak pocit bezpečí, radost a pozitivní energii při jízdě na trailu, v lese, kdekoliv.

PETR – šéf, majitel a trialista

(Petr Hendrych)

Jsem aktivním bikerem přes 35 let, s kolem jsem se snad i narodil a počátky mé bikové kariéry začaly u biketrialu. Mým největším úspěchem bylo 4. místo na mistrovství světa. Od té doby uplynulo už mnoho let. Byl jsem jedním ze členů projektu dressler.cz, kde jsem jako lektor na kempech, dětských kroužcích a individuální výuce působil 10 let. Jsem držitel licence instruktora terénní cyklistiky ITC-B (Bikelicence, akreditace MŠMT ČR, nejvyšší možná kvalifikace instruktora terénní cyklistiky v ČR). Baví mě pestrost, jezdím na gravelu, pevňáku, dirťáku, ale nejblíže mám k enduro ježdění s trialovými prvky. Rád předávám své letité zkušenosti a poradím vám, jak mít kolo rád a bavit se s ním.

KUBA – pravá ruka šéfa, letec a skokan

(Jakub Vencl)

Kuba je velkej sympaťák a na kole si toho vyzkoušel už spoustu. Od biketrialu, se kterým začínal, přes většinu disciplín mtb až po ty největší slopestylové závody po celém světě. Kuba stále aktivně závodí a můžete ho vidět mimo jiné na závodech Crankworx. Kolo je jeho život a rád vám pomůže i vaše ježdění posunout o kousek dál. Kuba je držitel licence instruktora terénní cyklistiky ITC-D (Bikelicence, akreditace MŠMT ČR). 

DENISA – sympatická a usměvavá bajkerka

(Denisa Sorková)

Denisu chytlo technické ježdění už před pár lety. Pokud ji to čas dovolí, potkáte ji na trailu nebo na silničce, které nedávno propadla.

Ať už je to ale ježdění po lese nebo po silnici, hlavním cílem pro ni je možnost zajezdit si s přáteli, protože víc lidí víc zábavy.

Denisu baví práce s dětmi a tak by ráda předala tohle cyklistické nadšení i naší mladé generaci, která se s kolem teprve seznamuje. Ráda předá svou energii a nadšení také dospělákům na našem kroužku.

VOJTA – mladá puška, závoďák

(Vojta Švec)

Vojta je mladá puška, a na kole aktivně jezdí 5. rokem. Baví ho různorodost a jezdí na všem, co má dvě kola, od endura až po gravel. Na kolech tráví všechen svůj volný čas, trénuje i závodí. A rád bude své závodní i nezávodní zkušenosti předávat dětem. Vojta je držitel licence instruktora terénní cyklistiky ITC-D (Bikelicence, akreditace MŠMT ČR). 

OLIVER – mladá puška, závoďák

(Oliver Plch)

Oliver na kole rád jezdí už od malička. Postupem času začal závodit v XC a hltat co nejvíce kilometrů. Radši se ale s kolem baví a užívá si ježdění po trailech v lese. V posledních letech se věnuje především enduro ježdění, ve kterém také závodí. Je to další mladá puška v našem týmu. Oliver je držitel licence instruktora terénní cyklistiky ITC-D (Bikelicence, akreditace MŠMT ČR). 

Andrej – mechanik a ladič

(Andrej Jakovlev)

Andrej je biker, mechanik, ladič….má své studio FLOWCYCLES v Praze, kde staví na míru zákazníkům jejich miláčky, prodává kola PIVOT a taky na kole jezdí. Baví ho předávat své letité zkušenosti jak z bikování, tak zkušenosti mechanika, kde vám poradí prakticky se vším 🙂 Andrej je držitel licence instruktora terénní cyklistiky ITC-D (Bikelicence, akreditace MŠMT ČR). 

FANDA – atlet a srandista

(František Welek)

Fandu kolo provází celým životem.  V dětství pro něj znamenalo zábavu s kamarády a první krůčky k samostatnosti. 

Během dospívání svůj život pevně spojil s oválem atletického stadionu, nyní navíc trénuje děti v atletické přípravce, ale kolo pro něj zůstalo vášní.

Se založením rodiny ustoupilo kolo i atletický ovál poněkud do pozadí, ale s prvním otočením převodníku na projížďce s dcerkou se kolo vrátilo do jeho života s nebývalou silou.  Propadl silniční cyklistice a s ní se dostal díky Danovi Horákovi k jeho partě dhCycling v Berouně, kde narazil i na mne (Petra Hendrycha).

A jak Fanda říká „ani Petrovi už se ze mne nepovede vytesat enduristu, ale i tak na sobě vidím, jak mi zlepšování techniky pomáhá posouvat své limity v terénu i na silnici a užít si na kole ještě více zábavy“. A na tom něco je.

Kruh se tady uzavřel a kolo je pro Fandu to, čím bylo na počátku – především zábavou s partou kamarádů a přesně to by chtěl pomoci zprostředkovat i dětem na kroužcích.