S výukou dospěláků máme velmi dobré zkušenosti. Tento kroužek je určen pro všechny bikerky a bikery, kteří se chtějí zlepšit v technice jízdy na kole. Můžete být úplný začátečník, nebo zkušenější biker, nám jde především o to, aby vás kolo bavilo.

Budeme se učit správnou pozici a rovnováhu, kontrolu rychlosti (brzdění, kadence, řazení, šlapání), průjezd zatáčkou, pohled, nadhození předního a zadního kola, budeme jezdit na pumptracku a na trailech. Řekneme si něco o technických věcech na kole, probereme zdravovědu a taky si povíme, jak se chovat na trailu a na cyklostezce. Prostě si budeme s kolem hrát a aplikovat všechny dovednosti, které využijeme v terénu.

NABÍZÍME DVA RŮZNÉ KROUŽKY PRO DOSPĚLÁKY:

BASIC A ADVANCED (ZÁKLADNÍ A POKROČILÍ)

1. BASIC (ZAČÁTEČNÍCI) – podzimní kroužek 2024

Začínáme 5.9. 2024

Končíme 24.10. 2024

Kroužky budou probíhat každý čtvrtek od 17hod. do 19hod. Místo vždy upřesníme – máme domluvenou krásnou plochu přímo v centru Berouna, ale místo srazu se může měnit dle toho, co se budeme učit a aplikovat v terénu. Kapacita je omezena na počet 10 -12 dospěláků, o které se budou starat 2-3 zkušení lektoři. Půjdeme krůček po krůčku a budeme nabalovat pozitivní zkušenosti. Řekneme si:

  • co je neutrální pozice
  • co je ready pozice
  • jak správně projet zatáčku
  • jak brzdit z kopce
  • jak se nebát
  • budeme trénovat rovnováhu
  • a dbát na to, abyste se usmívali a měli z ježdění radost 🙂

Cena kroužku je Kč 6.200,- a zahrnuje 8 dvouhodinových lekcí.

REGISTRACE – PŘIHLÁŠKA – ZAČÁTEČNÍCI

Pokud se chcete přihlásit, klikněte ZDE.

2. ADVANCED (POKROČILEJŠÍ)– podzimní kroužek 2024

Začínáme 4.9.2024

Končíme 23.10. 2024

Kroužky budou probíhat každou středu od 17hod. do 19hod. Místo vždy upřesníme – máme domluvenou krásnou plochu přímo v centru Berouna, ale místo srazu se může měnit dle toho, co se budeme učit a aplikovat v terénu. Kapacita je omezena na počet 10-12 dospěláků, o které se budou starat 2-3 zkušení lektoři. U pokročilejšího bikera se předpokládá, že umí nadzvednout přední i zadní kolo, ví co je neutrální a ready pozice, má ponětí o tom, co je bunny hop a možná ho i umí, zvládá projet správně zatáčku a to i klopenou, umí skočit malý drop. A další manévry vás rádi naučíme 🙂

Cena kroužku je Kč 6.200,- a zahrnuje 8 dvouhodinových lekcí.

REGISTRACE – PŘIHLÁŠKA – POKROČILÍ

Pokud se chcete přihlásit, klikněte ZDE.

Pokud máte zájem o více informací nebo si nejste jisti, zda jste začátečník, nebo pokročilejší biker, napište nám na petr@funbikeschool.cz
Zašleme vám přihlášku a potvrdíme účast.